Головна     |     Новини     |     Контакти     |   Зворотній зв'язок     |     RSS 2.0
Особистий кабінет
Логін :
Пароль :
» Реєстрація
» Нагадати пароль?
Навігація по сайту
Опитування відвідувачів
Як ви оцінюєте роботу нашої компанії?

Супер
Нормально
Погано

 
Адвокатські послуги "ЮРІО" » Розподілу майна подружжя
 

 

Розподілу майна подружжя

Консультація - від 200 грн.
Написання позовної заяви - від 500 грн.
Участь адвоката у справі - за домовленість сторін.

При поділі майна між подружжям незалежно від факту розлучення має місце міцна сім'я і довірчі стосунки між подружжям. Причиною поділу майна подружжя в даному випадку виступає потреба подружжя здійснювати правочини, які вимагають нотаріального посвідчення без письмової згоди другого з подружжя.

Існує декілька поділити майно способів: судовий і добровільний. При судовому способі майно ділить суд виходячи з побажань подружжя, їх домовленостей, умов шлюбного договору, а також з принципу рівності часток подружжя в загальній сумісній власності, правил поділу неділимого майна тощо. При добровільному способі існує два варіанти: або шлюбний договір, або договір про поділ майна. У цьому випадку подружжя саме домовляється, враховуючи інтереси один одного, а також інші чинники, які порахують істотними для поділу сумісного майна.

Головним наслідком є перехід майна із режиму загальної сумісної власності подружжя в особисту приватну власність дружини (чоловіка). Отже, змінюється спосіб управління і розпорядження майном. Тепер на вчинення правочинів відносно коштовного майна та/або правочинів, які вимагають нотаріального посвідчення, державної реєстрації, не потрібно брати письмового дозволу другого з подружжя. Плоди і доходи від такого майна належать тому з подружжя, якому належить майно, що приносить плоди або доходи (наприклад, відсотки від банківського депозиту). Але це не означає, що тепер кожний з подружжя розпоряджається майном лише в своїх особистих інтересах. Закон вимагає, аби подружжя встановлювало режим використання такого майна з врахуванням інтересів сім'ї, в першу чергу - дітей

Опубліковано: 30 ноября 2010, 18:17     Роздрукувати
 

Календар
«     Ноябрь 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Новини
 
 
COPYRIGHT © "Адвокатські послуги "ЮРІО"" 2010. Всі права захищені.
Mode by mega_misha2008@ukr.net © 2010
Головна     |     Новини     |  Контакти     |     Статистика сайта     |     RSS 2.0
-->
-->