Головна     |     Новини     |     Контакти     |   Зворотній зв'язок     |     RSS 2.0
Особистий кабінет
Логін :
Пароль :
» Реєстрація
» Нагадати пароль?
Навігація по сайту
Опитування відвідувачів
Як ви оцінюєте роботу нашої компанії?

Супер
Нормально
Погано

 
Адвокатські послуги "ЮРІО" » Новини » "Розмова з країною": Янукович відповідає на запитання українців
 

 

"Розмова з країною": Янукович відповідає на запитання українців

в розділі: Новини Переглядів: 932
Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ визнає, що на сьогодні в державі є багато невирішених проблем і труднощів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави сказав у своєму вступному слові у прямому ефірі шести телеканалів в рамках проекту «Розмова з країною».

«Безумовно, якщо я сказав би, що життя було дуже добре, – я був би нещирим», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Водночас, він підкреслив, що, висуваючи свою кандидатуру на пост Президента, він знав про кількість проблем у державі.

«Я йшов на вибори і готувався до цієї посади», - зазначив Президент.

За словами І.ЯНУКОВИЧА, його сьогоднішній звіт перед українським народом за рік діяльності на посту глави держави є підбиттям підсумків життєдіяльності країни загалом і особисто його разом із командою.

«Для того щоб ми змінили ситуацію на краще – це означає, що нам треба змінити у багатьох напрямках життєдіяльності країни підходи як керівників – великих чиновників, так і, безумовно, звикнути до цих змін усьому суспільству», - підкреслив В.ЯНУКОВИЧ, додавши, що всі започатковані зміни спрямовані на підвищення конкурентоспроможності України.

В.ЯНУКОВИЧ пообіцяв, що цього року буде продовжуватися реалізація розпочатих і почнеться втілення нових реформ у всіх сферах життя. За його словами, реформи проводитимуться із залученням якнайбільшої кількості фахівців і громадськості.

«Ми будемо це робити. Ми це будемо намагатись робити», - пообіцяв Президент.

Крім того, В.ЯНУКОВИЧ пообіцяв продовжити боротьбу з корупцією в державі, яка, за його словами, позбавляє країну багатьох можливостей.

«Щоб не страждала країна від невеликої купки людей, яка намагається на цьому наживатися», - наголосив він.

"...МИ СИЛЬНО БАГАТІ? ЧИ МИ НЕ БАГАТІ, А МИ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІ, І МИ НЕ ЧЕСНІ?"

Віктор ЯНУКОВИЧ висловлюється проти різкого підняття пенсійного віку для жінок.

«Нам треба прийняти мужнє рішення. Воно непросте. Це іспит для нас для всіх – підняття віку. Я категорично проти того, щоб це робилось різко. Сьогодні було 55, завтра 60 (років). Я категорично проти», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Він зазначив, що виступає за поступове підняття пенсійного віку протягом кількох років для жінок, а з часом - і для чоловіків.

«Нам треба подивитись на весь світ, на світову тенденцію, яка є в світі. Чому в світі така тенденція, а ми маємо таку? Тому що ми сильно багаті? Чи ми не багаті, а ми безвідповідальні, і ми не чесні?», - зауважив він.

В.ЯНУКОВИЧ наголосив, що питання підняття пенсійного віку повинно обговорюватись з представниками громадськості.

" Я ВІРЮ В ТЕ, ЩО ЦЕЙ ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ"

Президент не виключає можливості внесення подальших змін до Податкового кодексу.

В.ЯНУКОВИЧ зауважив, що чинний Податковий кодекс був прийнятий завдяки широкій відвертій дискусії, яка відбулась і в суспільстві, і в середовищі підприємців. «І безумовно, у нас є з вами можливість під час дії цього Податкового кодексу – якщо ми побачимо, що він приносить нам результат не такий, який ми очікували – у нас буде завжди можливість його, як кажуть, трошки поправити», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

За його словами, цей Податковий кодекс не є догмою. «Але я вірю в те, що цей Податковий кодекс, якого не було фактично 20 років у нашій незалежній державі, почне працювати і створить усі умови для ведення бізнесу, розвитку виробництва і буде служити зростанню економіки нашої держави», - сказав він.

"УКРАЇНЦІ НЕ ЖИВУТЬ НА ОКРЕМІЙ ПЛАНЕТІ..."

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ пояснює зростання цін в Україні світовими тенденціями і вважає, що громадянам треба підвищувати зарплати і пенсії до світових стандартів.

Президент зауважив, що питання зростання цін та тарифів є дуже болючим для країни.

За його словами, на жаль, українці не живуть на окремій планеті, тому на процес ціноутворення впливають світові ціни, в тому числі й на енергоносії.

«І ми вимушені включати ці ціни в собівартість послуг», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Говорячи про зростання цін на продукти харчування, Президент зауважив, що сьогодні потрібно навести порядок в аграрному секторі, аби країна вийшла на реальну собівартість продукції.

Водночас, на думку глави держави, найбільш дієвим механізмом боротьби зі збільшенням цін та тарифів є підвищення зарплат і пенсій, які, за словами В.ЯНУКОВИЧА, мають відповідати світовим стандартам.

«Щоб співвідношення ціни та заробітної плати було коректним по відношенню до людини», - сказав він, пообіцявши, що влада вирішуватиме це питання.

«ДАЛІ ТАК МИ НЕ МОЖЕМО ЖИТИ»

Президент вимагає від керівників на місцях найближчим часом вирівняти комунальні тарифи у всіх регіонах України.

«Я прошу і попереджаю: найближчим часом нам треба вирівняти тарифи на воду, газ, житлово-комунальні тарифи у регіонах, щоб вони були єдиними», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Також, за його словами, необхідно прийняти ряд законів та інших правових актів для забезпечення єдиного рівня тарифів на комунальні послуги. «Далі так ми не можемо жити. Не можемо. Повинен бути у державі порядок і справедливість по відношенню до кожної людини у цих питаннях», - заявив він.

Як наголосив В.ЯНУКОВИЧ, рівень комунальних тарифів може бути знижений, якщо будуть “прибрані зайві підприємства, які надають комунальні послуги населенню”.

ЯНУКОВИЧ - ЛЬВІВ`ЯНАМ: МИ ПРИРЕЧЕНІ ЖИТИ РАЗОМ

Президент висловлює глибоке переконання, що українці приречені жити разом.

«Я переконаний у тому, що ми приречені жити разом на нашій чудовій землі – в Україні. І я буду робити все для того, щоб це так і сталося», - наголосив В.ЯНУКОВИЧ, відповідаючи, зокрема, на запитання жителя Львова про те, чи не варто українцям з огляду на нібито наявні культурні та ідеологічні розбіжності між східним і західним регіоном держави розділитися.

В.ЯНУКОВИЧ наголосив, що з перших днів свого перебування на посту Президента приділяє неухильну увагу тому, як об’єднати Україну. «І я буду до цього прагнути. І саме тому, що ми різні, це не є недоліком, це є наше багатство. Розмаїття культур у нашій країні – це багатство нашої країни», - переконаний В.ЯНУКОВИЧ.

За його словами, у цьому питанні не слід шукати легких відповідей. «Не треба шукати ідеологічні розбіжності, а треба думати, як жити разом у майбутньому. І сьогодні це питання до молодого покоління… Ми повинні зробити для них, щоб вони жили у єдиній країні, у якій будуть панувати спільні національні інтереси. А у нас національний інтерес один – щоб Україна була сильною, незалежною державою, щоб нас поважали у світі, а ми цим пишалися», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

ЗАПИТАННЯ ПРО БАНДЕРУ І ШУХЕВИЧА - БЕЗ ВІДПОВІДІ

ЯНУКОВИЧ ухилився від відповіді на запитання про його ставлення до скасування судами указів попереднього глави держави Віктора ЮЩЕНКА про присвоєння провіднику Організації українських націоналістів Степану Бандері та головнокомандувачу Української повстанської армії Роману Шухевичу звань “Герой України”.

«Ні в якому разі нам не треба шукати прості відповіді на складні питання, ні в якому разі. І дуже важливо пам’ятати, що ми не повинні шукати розбіжності серед наших людей. А треба нам шукати як і на чому об’єднуватись, а хто буде вірити в яких героїв, – хай вірять: ніхто нікому не заперечує. Слава Богу, ми живимо в демократичній країні», - наголосив В.ЯНУКОВИЧ у прямому ефірі шести телеканалів в рамках проекту «Розмова з країною».

Як повідомляв УНІАН, 12 січня 2011 р. на сайті Президента України В.ЯНУКОВИЧА з’явилося повідомлення, що набуло чинності рішення Донецького окружного адмінсуду, який скасував указ глави держави від 20 січня 2010 року “Про присвоєння С.Бандері звання Герой України”.

21 квітня 2010 року Донецький апеляційний адміністративний суд визнав незаконним президентський указ від 12 жовтня 2007 року про присвоєння звання «Герой України» головнокомандуючому УПА Р.Шухевичу.

 (голосов: 0)


 
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований. Ми рекомендуємо Вам зареєстуруватись або зайти під своїм іменем.

Інші новини по темі:


 

 

 

#1 написал: (27 февраля 2011 06:28)

Зареєстрований: 25.02.2011   |   ICQ: 373611545   |  


Група: Посетители
Публікація: 0
Коментарів: 5







--------------------
 

 

#2 написал: (2 марта 2011 09:42)

Зареєстрований: 25.02.2011   |   ICQ: 373611545   |  


Група: Посетители
Публікація: 0
Коментарів: 5







--------------------
 

 

#3 написал: (4 марта 2011 04:17)

Зареєстрований: 25.02.2011   |   ICQ: 373611545   |  


Група: Посетители
Публікація: 0
Коментарів: 5







--------------------
 

 

#4 написал: (7 марта 2011 07:00)

Зареєстрований: 25.02.2011   |   ICQ: 373611545   |  


Група: Посетители
Публікація: 0
Коментарів: 5







--------------------
 

 

#5 написал: (19 апреля 2011 12:47)

Зареєстрований: 19.04.2011   |   ICQ: 218337443   |  


Група: Посетители
Публікація: 0
Коментарів: 8

.


?



--------------------
 

 

#6 написал: (17 июня 2011 09:57)

Зареєстрований: 14.06.2011   |   ICQ: 184262146   |  


Група: Посетители
Публікація: 0
Коментарів: 5


.





.


--------------------
 

Календар
«     Ноябрь 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Новини
 
 
COPYRIGHT © "Адвокатські послуги "ЮРІО"" 2010. Всі права захищені.
Mode by mega_misha2008@ukr.net © 2010
Головна     |     Новини     |  Контакти     |     Статистика сайта     |     RSS 2.0
-->




-->