Головна     |     Новини     |     Контакти     |   Зворотній зв'язок     |     RSS 2.0
Особистий кабінет
Логін :
Пароль :
» Реєстрація
» Нагадати пароль?
Навігація по сайту
Опитування відвідувачів
Як ви оцінюєте роботу нашої компанії?

Супер
Нормально
Погано

 
Адвокатські послуги "ЮРІО" » Допомога у податкових спорах
 

 

Допомога у податкових спорах

Консультація - від 200 грн.
Написання позовної заяви - від 500 грн.
Участь адвоката у справі - за домовленістю сторін.

Говорячи про оскарження, адміністративне та судове, рішень державних податкових інспекцій (ДПІ) та державних податкових адміністрацій України (ДПАУ), необхідно мати на увазі, що таке оскарження можливе на декількох етапах. Насамперед можна говорити про оскарження акту, складеного за результатами податкової перевірки як в адміністративному порядку (тобто шляхом підготовки та подачі відповідних скарг безпосередньо у вищі податкові органи – обласні податкові адміністрації України, у Державну податкову адміністрацію України у Києві), так і в судовому порядку, аж до Верховного суду України, так і податкових рішень-повідомлень.

Оскарження рішень ДПІ та ДПАУ (актів, рішень-повідомлень) – це 1) спосіб захистити свої права та свою позицію (тобто запобігти застосуванню санкцій); 2) спосіб значно зменшити суму виставлених штрафних санкцій; 3) передбачений законодавством, у першу чергу Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-III., спосіб відстрочити виконання податкових зобов'язань без збільшення їхнього розміру, тобто свого роду безпроцентний кредит з податкових зобов'язань.

Сама процедура оскарження досить складна та, зазвичай, виконується юристом разом з аудитором, оскільки вимагає великого досвіду, знання норм процесуального та податкового законодавства, а також великої юридичної практики. Саме по собі податкове законодавство постійно змінюється, через що фахівець, який виконує дану роботу, повинен постійно відслідковувати всі зміни в ньому на кожну конкретну дату.

Процедура оскарження має жорсткі процесуальні строки, пропуск яких позбавляє платника податків можливості відстояти свої права у даному відношенні, тобто всі дії – аналіз, прийняття рішень, підготовка необхідних документів та їх подання – повинні здійснюватися дуже грамотно та швидко. Пропуск строків – найчастіше призводить до моментального накладення арешту на рахунки та майно платника податків, що у свою чергу буквально «паралізує» роботу будь-якого підприємства, якщо його господарська діяльність не структурована між декількома юридичними особами, які можуть дублювати одна одну, якщо на те буде потреба.

Фахівці нашої юридичної фірми, разом з працівниками партнерської аудиторської фірми, можуть оперативно та результативно оскаржити рішення ДПІ та ДПАУ як в адміністративному, так і в судовому порядку.

Опубліковано: 30 ноября 2010, 18:09     Роздрукувати
 

Календар
«     Ноябрь 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Новини
 
 
COPYRIGHT © "Адвокатські послуги "ЮРІО"" 2010. Всі права захищені.
Mode by mega_misha2008@ukr.net © 2010
Головна     |     Новини     |  Контакти     |     Статистика сайта     |     RSS 2.0
-->
-->