Головна     |     Новини     |     Контакти     |   Зворотній зв'язок     |     RSS 2.0
Особистий кабінет
Логін :
Пароль :
» Реєстрація
» Нагадати пароль?
Навігація по сайту
Опитування відвідувачів
Як ви оцінюєте роботу нашої компанії?

Супер
Нормально
Погано

 
Адвокатські послуги "ЮРІО" » Написання позовних заяв
 

 

Написання позовних заяв

Позовна заява - від 500 грн.
Написання відзиву - від 300 грн.
Клопотання - від 200 грн.


Складання документів для суду (позовні заяви, відзиви, клопотання) – по суті це частина роботи з ведення справи в суді, що має свої особливості. По-перше, процесуальним законодавством передбачено чіткі вимоги щодо форми та змісту такого роду документів. Необхідно правильно визначити судову інстанцію, яка має розглядати справу. У процесі судового розгляду (якщо мова йде про подачу позовної заяви), складання та подача відзивів, клопотань, пояснень і т.п. – має здійснюватися в жорстко встановлені законодавством строки та на певній стадії судового розгляду. Незнання всіх перелічених нюансів – може призвести до того, що такі документи будуть залишені судом без розгляду, а клієнт – пропустить процесуальні строки на захист своїх прав. При підготовці позовної заяви – важливо правильно вказати ціну позову та розрахувати розмір державного мита.

Зазвичай, для правильного складання процесуального документу потрібно не лише знання процесуального законодавства, значний досвід, але й дуже гарні та ґрунтовні знання матеріального законодавства, що регулює спірні правовідносини. Але просто знати законодавство мало – необхідно дуже ретельно вивчити кожну конкретну справу, всі доступні документи (у т.ч. ознайомитися з документами, поданими до суду опонентом), які стосуються справи, вивчити судову практику розгляду подібних суперечок, сформувати «лінію» для суду… І знову ж таки, виконання всього цього краще доручити кваліфікованому та досвідченому юристу.

Одним з принципів роботи нашої юридичної фірми є вільний вибір клієнтом того обсягу юридичних послуг, який йому об'єктивно або суб'єктивно необхідний (тобто ми ніколи не нав'язуємо клієнту непотрібні послуги, як це роблять деякі інші фірми; на нашу думку, правильним може бути тільки усвідомлений та вільний вибір). Розуміючи, що складання документів для суду - це одна із складових частин роботи з ведення справи у суді - клієнт може довірити нам тільки цю частину роботи з ведення справи у суді. Іноді це доцільно навіть у тих випадках, коли підприємство має свого власного штатного юриста, який через завантаженість, не має можливості вчасно підготувати весь обсяг необхідної документації, або, коли судова суперечка зачіпає ті відносини, у яких свій штатний юрист не має достатнього досвіду, у наслідок чого певну частину роботи доцільніше довірити «зовнішнім» юристам, що мають вузьку спеціалізацію в конкретному питанні.

Опубліковано: 30 ноября 2010, 18:05     Роздрукувати
 

Календар
«     Ноябрь 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Новини
 
 
COPYRIGHT © "Адвокатські послуги "ЮРІО"" 2010. Всі права захищені.
Mode by mega_misha2008@ukr.net © 2010
Головна     |     Новини     |  Контакти     |     Статистика сайта     |     RSS 2.0
-->
купить детскую обувь -->