Головна     |     Новини     |     Контакти     |   Зворотній зв'язок     |     RSS 2.0
Особистий кабінет
Логін :
Пароль :
» Реєстрація
» Нагадати пароль?
Навігація по сайту
Опитування відвідувачів
Як ви оцінюєте роботу нашої компанії?

Супер
Нормально
Погано

 
Адвокатські послуги "ЮРІО" » Представлення інтересів підприємства в органах судової влади (в усіх інстанціях та на всіх стадіях)
 

 

Представлення інтересів підприємства в органах судової влади (в усіх інстанціях та на всіх стадіях)

Участь адвоката у засіданні - від 200 грн.

Господарські суди розглядають справи, сторонами в яких є юридичні особи, а також фізичні особи-підприємці. Відповідно до положень Господарського процесуального кодексу України підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи та у встановленому порядку одержали статус суб'єкта підприємницької діяльності, мають право звертатися до господарського суду за захистом своїх порушених або оспорюваних прав та інтересів, які охороняються законом.

Існує два основних сценарії участі юридичної особи в розгляді справи господарським судом: 1) у якості позивача – коли юридична особа звертається до суду за захистом своїх прав та інтересів; 2) у якості відповідача – коли на юридичну особу подано позов до господарського суду.

У першому випадку робота нашої юридичної фірми починається з детального та всебічного досудового аналізу всіх матеріалів та аспектів майбутньої справи, на предмет її судової перспективи та опрацювання схем роботи в суді. Тобто фахівці нашої фірми оцінять шанси виграти справу, а також складуть зразковий план заходів, необхідних для цього. Якщо на даному етапі буде встановлено низьку ймовірність виграти справу, або занадто великий розмір судових витрат порівняно з предметом позовних вимог, тобто іншими словами недоцільність звернення до суду – ми будемо рекомендувати клієнту відмовитися від звернення до суду, але в будь-якому разі, останнє слово завжди за клієнтом.

У другому випадку, робота нашої юридичної фірми також починається з детального та всебічного аналізу всіх матеріалів (включаючи ознайомлення з тими матеріалами, які перебувають у судовій справі) та аспектів майбутньої справи, на предмет її судової перспективи та опрацювання схем роботи у суді. Разом з цим, у цьому випадку, зазвичай, мова вже не йде про ухвалення рішення про доцільність участі в судовому розгляді справи, замість цього, разом з клієнтом, виробляється мета та способи участі у справі. Залежно від фактичної ситуації, метою може бути: виграш справи (тобто відхилення позовних вимог позивача); або, якщо справа свідомо має низькі шанси на успіх для клієнта – можна прикласти максимум зусиль для того, щоб максимально «відсунути» у часі або «пом'якшити» настання негативних наслідків для клієнта – тобто використовувати судовий процес як тактичний елемент планування господарської діяльності підприємства. Теоретично, справа може розглядатися в суді досить довго: господарський суд ---> апеляційний господарський суд ---> Вищий господарський суд України ---> Верховний суд України ---> господарський суд / апеляційний господарський суд і т.д. За цей час фінансовий стан підприємства може істотно змінитися як у кращу сторону (у наслідок чого підприємство вже зможе відносно безболісно задовольнити позовні вимоги, без непоправної шкоди для своєї господарської діяльності), так і в гіршу сторону (до моменту закінчення розгляду справи, підприємство може або втратити кошти та майно, за рахунок яких можна було б задовольнити позовні вимоги, або взагалі ліквідуватися…) У цьому випадку, багато залежить від оперативності дій сторін - не дарма одним із принципів судочинства є змагальність сторін…

Особливістю другого випадку також є значна обмеженість у часі на вживання відповідних заходів, обумовлена процесуальними строками. Тому, у цьому випадку всі дії (вивчення справи, підготовка, збирання та подача документів) мають виконуватися в терміновому порядку.

Третім варіантом участі у господарському процесі є участь у якості третьої особи на стороні або позивача, або відповідача або ж у якості третьої особи із самостійними вимогами на предмет позову. Така участь у справі має місце, коли такий учасник (третя особа) або має самостійні вимоги на предмет позову, або судове рішення надалі вплине на її права або обов'язки, тобто тут визначальним фактором є юридична зацікавленість такої особи у результаті розгляду справи.

Незалежно від варіанту участі підприємства у розгляді справи в господарському суді, фахівці нашої юридичної фірми розроблять «лінію» ведення судової справи, вчасно підготують (включаючи апеляційні та касаційні скарги), зберуть та подадуть до суду всі необхідні документи і матеріали, подбають про забезпечення доказової бази, про вживання заходів по забезпеченню виконання майбутнього судового рішення (арешт рахунків, заборона на відчуження майна і т.і.), будуть брати участь у судових засіданнях відстоюючи Вашу позицію, тобто іншими словами будуть робити все можливе, щоб досягти спільно виробленої з клієнтом мети у всіх судових інстанціях (у господарському суді першої інстанції, в апеляційному господарському суді, у Вищому господарському суді України, у Верховному суді України).

Опубліковано: 30 ноября 2010, 18:05     Роздрукувати
 

Календар
«     Ноябрь 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Новини
 
 
COPYRIGHT © "Адвокатські послуги "ЮРІО"" 2010. Всі права захищені.
Mode by mega_misha2008@ukr.net © 2010
Головна     |     Новини     |  Контакти     |     Статистика сайта     |     RSS 2.0
-->
-->