Головна     |     Новини     |     Контакти     |   Зворотній зв'язок     |     RSS 2.0
Особистий кабінет
Логін :
Пароль :
» Реєстрація
» Нагадати пароль?
Навігація по сайту
Опитування відвідувачів
Як ви оцінюєте роботу нашої компанії?

Супер
Нормально
Погано

 
Адвокатські послуги "ЮРІО" » Консультації та надання допомоги щодо перевірок діяльності підприємства органами державної влади (податкової інспекції, прокуратури, СБУ, КРУ та ін.)
 

 

Консультації та надання допомоги щодо перевірок діяльності підприємства органами державної влади (податкової інспекції, прокуратури, СБУ, КРУ та ін.)

Консультації - від 200 грн.

Супровід податкової перевірки доцільно починати ще до її проведення, після одержання підприємством повідомлення про її проведення. На цьому етапі юрист нашої фірми разом з аудитором можуть приїхати до Вас на підприємство та почати перевіряти й усувати ті порушення, які вдасться виявити на цьому етапі (дадуть рекомендації з підготовки відсутніх документів, допоможуть правильно відкоригувати наявні документи, підкажуть, які відсутні документи необхідно одержати від контрагентів). Разом із цим необхідно розуміти, що провести повну перевірку господарської діяльності підприємства та податкової дисципліни протягом одного тижня (зазвичай, саме такий час залишається до початку перевірки після отримання повідомлення), як правило, неможливо – для цього необхідно час від часу проводити податковий та юридичний аудит діяльності. Проте, часто це дає можливість усунути багато порушень і, таким чином, запобігти застосуванню багатьох санкцій, або ж, принаймні, мінімізувати їх.

Безпосередньо супровід податкової перевірки дозволяє вчасно припинити порушення з боку контролюючих органів (проведення перевірки без відповідного направлення, посвідчення, з перевищенням повноважень і т.і.). До початку перевірки необхідно перевірити повноваження перевіряючих, та усвідомити, що саме вони мають право перевіряти (тобто яка саме діяльність, за який період буде перевірятися, які документи необхідно надати перевіряючим). У ході податкової перевірки платнику податків дуже важливо знати свої права та права перевіряючих – незнання Вами своїх прав може й буде використано перевіряючими проти Вас. Якщо податкова перевірка супроводжується працівниками нашої фірми – ми подбаємо про те, щоб Ви могли спілкуватися з перевіряючими «на рівних», щоб Ваші права не було порушено перевіряючими, а також про те, щоб перевіряючі не виходили за рамки своїх повноважень. Більше того, при проведенні перевірок податківці часто практикують використання специфічних тактик (їх використання, зазвичай, обумовлене незнанням платником податків своїх прав та обов'язків, а також розміру та умов застосування тих або інших санкцій за порушення у сфері оподатковування), таких як залякування, або входження в довіру та прохання надати ті документи, які не входять у рамки даної перевірки.

На даному етапі, наші співробітники також дадуть Вам поради щодо того, які пояснення необхідно давати перевіряючим щодо тих або інших «порушень», виявлених ними в ході проведення перевірки, а також відносно зауважень щодо перевірки та висновків перевіряючих, які необхідно написати під час підписання акту перевірки. Залежно від результатів податкової перевірки, за даною стадією може йти відповідно адміністративне та/або судове оскарження акту та рішень податкової інспекції.

Говорячи взагалі як про податкові перевірки, так і про перевірки іншими контролюючими органами та службами (МВС, УБОЗ, УБЕЗ, прокуратури і т.і.) – насамперед, необхідно знати та відстоювати свої права, не дозволяти перевіряючим виходити за межі перевірок та не надавати зайвих документів. Дуже часто співробітники МВС, УБОЗ, УБЕЗ, прокуратури намагаються проводити перевірки незаконно, без повноважень та направлень на перевірки. Ті ж співробітники МВС мають право проводити будь-які перевірки, відповідно до Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність», тільки у випадку порушення кримінальної або оперативно-розшукової справи і знову ж таки, тільки в межах своєї компетенції та повноважень. У ході таких дій, зазвичай, упор робиться на несподіваність та залякування.

Іншими словами, присутність досвідченого юриста при проведенні перевірки - дуже виправдана. Юридичний супровід допомагає запобігти проведенню свідомо незаконної перевірки, а у випадку проведення законної перевірки - дозволить Вам грамотно користуватися своїми правами. Також необхідно пам'ятати, що кращий спосіб для перевіряючих будь-що виявити в ході перевірки - це змусити Вас самих розповісти про порушення, а ще краще - змусити підписати акт про виявлення надуманих порушень та добровільно оплатити необґрунтовані штрафні санкції.

Опубліковано: 30 ноября 2010, 18:06     Роздрукувати
 

Календар
«     Ноябрь 2011    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Новини
 
 
COPYRIGHT © "Адвокатські послуги "ЮРІО"" 2010. Всі права захищені.
Mode by mega_misha2008@ukr.net © 2010
Головна     |     Новини     |  Контакти     |     Статистика сайта     |     RSS 2.0
-->
-->